עסקיות פלייר-09.png

להוציא את הטוב שבך

 

"עסקיות רמלה"

הינה קבוצה עירונית שהוקמה על ידי מרכז עוצמה ועבודה קהילתית, במטרה ליצור רשת עסקית-קהילתית לנשים תושבות רמלה.
הפרויקט מיועד לבעלות עסקים ותיקות וחדשות מרמלה,

וכן לנשים שחולמות להקים עסק.
 

  מטרות הפרוייקט   

להעשיר את הידע, ליצור רשת תמיכה חברתית עסקית ולקדם עסקים בבעלות נשית בעיר.


תכנית עשירה ומגוונת בפעילויות כגון, הרצאות, קורסים, סדנאות, נטוורקינג, ירידים ועוד....

 

הפרויקט מתאים לכל אישה עם רצון להתפתח בתחום העסקי

ולכל אחת יש מקום.

מי אנחנו?

אירועים קרובים

הרצאות מעוררות השראה

-

7.10.18

הרצאות מעוררות השראה בסגנון TED בשעה 20:00  בספריה העירונית

הרצאות מעוררות השראה

-

בשעה 20:00

במסעדת סמיר

מופע מוסיקאלי וסיפורה האישי והמרגש של ליאורה יצחק
 

הרצאה: אישה משפחה ועסקים -איך עושים את זה?

-

31.07.18

בשעה 20:00 באודיטוריום

קמפוס השפלה

 

עסקיות-פלייר-25.gif
 

קורסים

לפרטים
 
עסקיות פלייר-39.png

  קורס הקמת העסק   

עסקיות פלייר-37.png

  קבוצת נטוורקינג   

עסקיות פלייר-38.png

  קורס מנטוריות  

מה מעולה בזה?

הקורסים של עסקיות רמלה נבנו על ידי קבוצת נשים עצמאיות ושכירות, שמבינות שהעסקים הקטנים והבינוניים מהווים קטר צמיחה משמעותי עבור העיר. הקורסים נכתבו מתוך היכרות והבנה את עולמן של בעלות העסקים, לרבות כל האתגרים, הצרכים והסיפוק שמגיע עם ההצלחה.

הקורסים המגוונים מהווים הזדמנות עבורך כעצמאית, ללמוד, להתפתח, לקבל כלים וליווי על ידי נשים מקצועיות בתחומן. כל זאת, במחירים נמוכים ובקרבת מקום מגורייך.

אנו רואים את הצלחת העסק שלך, והגשמת כל שאיפותייך המקצועיות, כהצלחה שלנו, כמי ששמו לעצמן את המטרה ליצור רשת עסקית-קהילתית לבעלות עסקים מרמלה, ולנשים שמעוניינות לפתוח עסקים.

מה תרוויחי מהקורסים והליווי של מיזם עסקיות רמלה?

-שיווק ופרסום-

פייסבוק? אינסטגרם? דף נחיתה, אתר או בלוג? הזמן שלך יקר, מעתה את לא צריכה ללכת לאיבוד ולהוציא אנרגיות ומשאבים מיותרים. על ידי אפיון מדוקדק של העסק שלך, נוכל לסייע לך לקבל את הכלים הנחוצים לך, להביא את העסק שלך לתודעה וחשיפה של לקוחות ולקוחות פוטנציאליים..

-הנעה לפעולה-  יש לך רעיון ואת לא יודעת איך להוציא אותו לפועל על מנת שיהפוך לעסק מצליח? או שאולי כבר פתחת עסק, אבל מרגישה, שהוא יכול להגיע למקומות טובים ומצליחים יותר. קבוצת עסקיות של רמלה, תעזור לך לזקק את הרעיון, ואת מהות השירות. במהלך הקורסים נעזור לך לכתוב תכנית עסקית, ונבנה אסטרטגיה שיווקית, שיעזרו לך לצאת לדרך, צעד אחרי צעד, לכיוון היעד שאת מעוניינת להגיע אליו..

-קשרים עסקיים-

 בואי לספר על העסק שלך, לנשים כמוך. בעלות עסקים שחולמות להתפתח, להצליח ולהפיץ את הידע המקצועי והשירות שהן מספקות. בקבוצות הנטוורקינג של עסקיות רמלה, תחשפי את העסק שלך לחברות שיכולות להפוך לשגרירות של המותג שלך. דרכן תקבלי כלים ללמוד על עצמך ולהבנה על נראות העסק שלך, וכתוצאה מכך, להשתפר באופן עקבי. אנו מאמינים כי קשרים עסקיים ענפים מהווים הזדמנות פז להיחשף לקהלי יעד חדשים, ולצמיחה.

-ידע עסקי- 

כבעלת עסק, את בוודאי כבר יודעת שבשביל להצליח בעסקים, צריך כל הזמן להמשיך ללמוד. מהי התנהלות פיננסית נכונה עבורך? מהי הסביבה העסקית שבה את פועלת? מי הם המתחרים שלך, ומה היתרון שאת מעניקה ללקוחות שלך על פניהם? בשביל שהעסק שלך יתפתח, את צריכה קודם כל להשקיע בהון האנושי שמוביל אותו – את עצמך.

-מוטיבציה עסקית-

איך קמים כל בוקר עם רעב להצלחה? איך הופכים קושי לשיעור חשוב בהתפתחות עסקית? בקורסים של קבוצת עסקיות רמלה, אנחנו יודעים לעזור לך לזהות את הכישורים שלך, לגרום לך לראות את החוזקות שבך, לשחרר דפוסי התנהגות מעכבים, ולסייע לך בבניית בטחון מקצועי, בהובלה וניהול של העסק.

 

צרי קשר

תודה על פנייתך!

  • White Facebook Icon